Odzyskiwanie danych co przystałoby wiedzieć.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Które oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest właśnie dla Ciebie?

Aby odzyskać usunięte lub sformatowane pliki na Androida, potrzebujesz oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. Na rynku dostępnych jest kilka aplikacji. Możesz wybrać dowolny z nich w oparciu o swoje potrzeby i budżet. Niektóre z nich oferują więcej funkcji niż inne. Niektóre są łatwe w użyciu, podczas gdy inne są bardzo złożone. Który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni?

AnyMP4 Android Data Recovery

Jeśli masz komputer Mac i straciłeś wszystkie dane z urządzenia z systemem Android, to możesz użyć AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, aby je przywrócić. Ten program ma wiele funkcji, które pomogą Ci stworzyć kopię zapasową ważnych danych z urządzenia z Androidem i przywrócić je na Maca.

Aby rozpocząć, pobierz AnyMP4 Android Data Recovery z oficjalnej strony internetowej. Po pobraniu aplikacji uruchom ją, klikając dwukrotnie na ikonę programu. Otworzy on główny interfejs i poprosi Cię o rejestrację. Będziesz musiał podać swój adres e-mail i kod rejestracyjny, aby rozpocząć pracę.

AnyMP4 Android Data Recovery może odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android, w tym kontakty, zdjęcia i historię połączeń. Obsługuje również tworzenie kopii zapasowych usuniętych danych Androida na komputerze. Co więcej, obsługuje również odzyskiwanie usuniętych treści tekstowych. Po zainstalowaniu tego oprogramowania na komputerze, możesz łatwo przywrócić usunięte dane multimedialne z urządzenia z systemem Android.

Inną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest jego zdolność do selektywnego odzyskiwania danych. Możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać, i możesz wyświetlić ich podgląd przed przywróceniem. Obsługuje prawie wszystkie typy urządzeń z systemem Android, w tym Samsung GALAXY S3, HTC, LG i HUAWEI Ascend Mate7. Posiada również zaawansowany system zarządzania plikami i zawiera indywidualną ochronę informacji.

Jeśli chodzi o odzyskiwanie danych, AnyMP4 Android Data Recovery jest twoim najlepszym zakładem. Może odzyskać usunięte pliki, zdjęcia, filmy i SMS-y z kart micro-SD i kart SIM. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać pliki, których potrzebujesz, aby odzyskać dane z systemu Android.

Eassos Android Data Recovery

Jeśli martwisz się o utratę plików na telefonie lub tablecie z systemem Android, Eassos Android Data Recovery to potężne darmowe narzędzie, które może pomóc w przywróceniu utraconych plików. Może odzyskać utracone pliki z karty pamięci urządzenia, pamięci wewnętrznej lub pamięci zewnętrznej. Niezależnie od tego, czy straciłeś dane po przywróceniu ustawień fabrycznych, czy po ataku wirusa, Eassos może pomóc Ci odzyskać ważne informacje, których potrzebujesz.

Eassos Android Data Recovery jest kompatybilny z najnowszą wersją systemu Android i wcześniejszymi wersjami, więc jest idealny dla szerokiej gamy urządzeń. Obsługuje smartfony i tablety prawie wszystkich głównych marek, w tym LG, HTC, Samsung i Sony. Kreator odzyskiwania jest bardzo łatwy w użyciu, a przed rozpoczęciem odzyskiwania danych można zapisać postęp skanowania.

Eassos Android Data Recovery jest dostępny za darmo, ale aby rozpocząć pracę, musisz pobrać i zainstalować najnowszą wersję. Pakiet oprogramowania jest skompresowany, więc będziesz potrzebował programu takiego jak Winrar lub Ultra Iso, aby go zdekompresować i zamontować. Należy również pamiętać, że niektóre programy antywirusowe i antymalware mogą zablokować lub uszkodzić pliki instalacyjne.

Eassos Android Data Recovery jest wspierany przez rozbudowany zespół wsparcia klienta. Rozwiążą oni wszelkie problemy, jakie możesz mieć z programem. A żeby Twój zakup był jak najbardziej bezpieczny, Eassos współpracuje z ShareIT/2Checkout/Cleverbridge/Payproglobal, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych.

EaseUS MobiSaver

Jeśli utraciłeś pliki z systemu Android, oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS MobiSaver może pomóc Ci je odzyskać. Jest to łatwy w obsłudze program z intuicyjnym interfejsem. Jest w stanie odzyskać większość typów utraconych plików. Może odzyskać pliki, które zostały przypadkowo usunięte lub sformatowane, a także może odzyskać dane, które zostały utracone w wyniku ataku wirusa. Oprogramowanie działa dobrze na wielu urządzeniach z systemem Android, w tym na telefonach Samsung. Może również odzyskać dane z uszkodzonych kart SD.

Po zainstalowaniu, EaseUS MobiSaver przeskanuje Twoje urządzenie w poszukiwaniu utraconych plików i folderów. Oprogramowanie pokaże Ci listę wszystkich znalezionych pozycji. Po znalezieniu pliku, który został usunięty, możesz wybrać opcję jego przywrócenia. Proces odzyskiwania może być przeprowadzony zarówno na karcie SD, jak i w pamięci wewnętrznej.

Jeśli chcesz przywrócić dane na Androida, powinieneś najpierw włączyć debugowanie USB w swoim urządzeniu z Androidem. Jest to konieczne, aby zweryfikować odcisk palca klucza RSA w komputerze. Następnie musisz podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Upewnij się, że zainstalowałeś odpowiedni sterownik USB dla swojego urządzenia, a następnie uruchom aplikację EaseUS MobiSaver.

EaseUS MobiSaver to niezawodny i potężny program do odzyskiwania danych dla systemu Android. Działa w celu odzyskania usuniętych zdjęć, filmów i innych danych. To narzędzie jest łatwe w użyciu i działa na różnych urządzeniach z systemem Android. Dzięki niemu możesz przywrócić usunięte pliki, zdjęcia, filmy i dzienniki połączeń.

Chociaż ten program może odzyskać usunięte pliki, ma pewne ograniczenia. Jest mniej niezawodny niż iMyFone D-back dla iOS. Jest jednak łatwy w użyciu i może pomóc Ci przywrócić ważne pliki w ciągu kilku minut.

iMyFone D-Back

iMyFone D-Back Android Data Recovery to skuteczne narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje 6000+ modeli telefonów komórkowych i oferuje trzy metody odzyskiwania usuniętych plików. To narzędzie jest bezpieczne w użyciu i obsługuje odzyskiwanie prawie wszystkich typów danych. Działa nawet na niezakorzenionych urządzeniach.

D-Back Android data recovery pozwala użytkownikom odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej, karty SD i karty TF. Może również odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń. Jego wskaźnik sukcesu jest najlepszy w branży odzyskiwania danych Androida. D-Back oferuje bezpłatną wersję próbną i jednorazową płatność.

D-Back jest bezpieczny w użyciu. Nigdy nie było żadnych raportów o tym, że usuwa lub niszczy telefon. Użytkownicy mogą wybrać jedną z trzech opcji odzyskiwania: normalne odzyskiwanie danych Androida, uszkodzone odzyskiwanie danych Androida i przywracanie kopii zapasowej. D-Back jest kompatybilny z większością telefonów z systemem Android i oferuje szeroki zakres funkcji.

Odzyskiwanie danych iMyFone D-Back for Android może również odzyskać dane z kopii zapasowych iTunes. Po zeskanowaniu kopii zapasowej iCloud użytkownicy mogą wybrać pliki do odzyskania. Proces odzyskiwania może zostać zakończony w kilku krokach. Darmowa wersja programu pozwala użytkownikom na podgląd odzyskiwanych danych.

Oprogramowanie działa bez użycia narzędzia roota innej firmy. Aplikacja prosi użytkowników o podłączenie urządzenia z systemem Android do komputera i wybranie typu plików, które chcą odzyskać. W zależności od typu pliku, mogą wybrać usunięte lub sformatowane dane. Jeśli urządzenie z Androidem jest uszkodzone, program przeskanuje dane, nawet jeśli urządzenie zostało sformatowane. Oprogramowanie obsługuje również odzyskiwanie danych z Google Drive.

Narzędzie iMyFone D-Back Android Data Recovery obsługuje 6000+ modeli Androida. Obsługuje również odzyskiwanie danych WhatsApp i jest w stanie odzyskać usunięte filmy, pliki audio i wiadomości tekstowe. Oferuje również możliwość selektywnego odzyskiwania zdjęć, kontaktów i wiadomości WhatsApp. Oprócz nich, może odzyskać pliki audio, dokumenty i naklejki.

FonePaw

Ten program do odzyskiwania danych android pozwala odzyskać usunięte lub niedostępne pliki na urządzeniu. Ten program działa z wieloma urządzeniami, w tym iPhone’em, iPadem i smartfonami z systemem Android. Jednak wykorzystuje zasoby systemowe i zajmuje czas, aby odzyskać większe pliki. Inną wadą jest to, że nie pozwala na podgląd odzyskanych plików przed zapłaceniem. Jest jednak bezpieczny w użyciu i instalacji, a także nie zainstaluje żadnych ukrytych instalacji.

Możesz pobrać wersję próbną oprogramowania ze strony internetowej FonePaw. Wersja próbna jest dostępna przez 30 dni i możesz ją wypróbować przed zakupem pełnej wersji. Ta wersja próbna jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń z systemem Android. Na przykład obsługuje Samsung Galaxy S8, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 8, Galaxy Tab S i Galaxy Note Pro.

Ten program do odzyskiwania danych z systemu Android pozwala odzyskać usunięte pliki w telefonie, w tym kontakty, zdjęcia, filmy i audycje. Możesz również odzyskać dane z karty SD. Zaawansowany proces skanowania może wykryć usunięte pliki i odzyskać je. Oprogramowanie może również odzyskać usunięte wiadomości i rozmowy WhatsApp. Ponadto można odzyskać usunięte wiadomości SMS, dane kontaktowe i wiadomości.

Chociaż to narzędzie nie jest idealne dla zakorzenionych urządzeń, nadal może być doskonałym narzędziem do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych. Może nawet odzyskać dane po resecie fabrycznym. To dlatego, że wiele osób przypadkowo resetuje swoje urządzenia bez czytania drobnego druku. FonePaw pozwala również na zdalny dostęp do usuniętych plików i śledzenie utraconego urządzenia. Oprogramowanie chroni również dane przed fizycznym uszkodzeniem, umożliwiając ich lokalizację.

Inną cechą tego programu jest to, że może odzyskać usunięte dane w ciągu kilku minut. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów Windows, Mac i urządzeń z systemem Android. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, ten jest bezpłatny do pobrania i użycia.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.