Najbardziej przydatne akcesoria na kempingu

W tym artykule porozmawiamy o niektórych najbardziej przydatnych akcesoriach biwakowych. Wymienione tu przedmioty obejmują od przenośnego głośnika Bluetooth po samopompującą matę biwakową. Omówimy również, jak spakować najlepszy nóż przetrwania, bambusowy ręcznik obozowy i filtr wody. Możesz również chcieć kupić nóż survivalowy. Niezależnie od Twoich potrzeb, na rynku jest kilka świetnych produktów, bez których nie możesz się obejść.

Przenośny głośnik Bluetooth

Podczas gdy biwak na świeżym powietrzu jest świetnym sposobem na ucieczkę od zgiełku życia w mieście, może być zbyt cichy. Na szczęście w Camping World jest wiele przenośnych głośników Bluetooth do wyboru. Najlepsze marki w tej kategorii produkują wysokiej jakości głośniki, które zapewniają odpowiednią mieszankę muzyki i hałasu. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy głośników wewnętrznych i zewnętrznych, modeli wodoodpornych, a nawet takich, które mają wyjątkowe możliwości oświetleniowe.

Mały wodoodporny głośnik ma zintegrowany pasywny subwoofer i wysokiej jakości przetwornik, który zapewnia ostry, czysty dźwięk. Działa z każdym urządzeniem Bluetooth, a nawet można go sparować z dwoma innymi głośnikami, aby uzyskać dźwięk stereo. Inne funkcje obejmują wbudowany mikrofon wielokierunkowy i zestaw głośnikowy z redukcją echa. Niektóre głośniki mają nawet cylindryczną konstrukcję, która wytwarza dźwięk 360 stopni. Większość bezprzewodowych głośników Bluetooth ma niemal bezszwowe połączenie, co czyni je idealnymi do użytku w wielu różnych przestrzeniach.

Kolejną kwestią jest to, czy będziesz potrzebował ładowarki do przenośnego głośnika Bluetooth. Korzystanie z ładowarki do głośnika może pomóc uniknąć przerwy w dostawie prądu podczas biwaku. Na koniec należy sprawdzić, czy kupowany głośnik ma port USB. Połączenie USB pozwoli Ci na ładowanie głośnika w locie, co zminimalizuje wszelkie potencjalne problemy z kompatybilnością. Ponadto przenośne głośniki Bluetooth powinny być łatwe do sparowania z komputerem lub laptopem.

Istnieje niezliczony wybór, jeśli chodzi o głośniki Bluetooth. Spróbuj znaleźć takie z unikalnymi punktami sprzedaży, aby dopasować je do swoich potrzeb. Głośniki Bluetooth są świetnym akcesorium biwakowym, ponieważ są przenośne i mogą być używane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Po prostu upewnij się, że znajdziesz taki, który ma zakres zastosowań i będzie trwał przez długi czas. Znajdziesz mnóstwo głośników do wyboru, ale upewnij się, że przetestujesz każdy z nich, aby upewnić się, że jest dla Ciebie odpowiedni.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, przenośne głośniki Bluetooth są jednym z najważniejszych akcesoriów do zabrania na biwak. Chociaż wiele modeli jest wodoodpornych, mogą nie być wystarczająco trwałe, aby używać ich na zewnątrz. Z tego powodu wielu użytkowników outdoorowych woli przenośny głośnik Bluetooth zamiast przenośnego odtwarzacza muzyki. Łatwo jest naładować głośnik i może on zapewnić doskonały zasięg przez wiele godzin. Głośnik można również ładować przez USB-C. Jeśli planujesz podłączyć go w przyszłości do sieci domowej, zaleca się wybrać model JBL Connect Plus.

Mata samopompująca

Mata samopompująca to wszechstronne akcesorium, które warto mieć w swoim samochodzie. kuchenka na biwak https://biwakuje.pl/recenzja-batonow-alesto-raw-kakao-oraz-raw-kokos-kakao/ Jej pianka o otwartych komórkach zapewnia dużą izolację i można ją skompresować do niewielkich rozmiarów. Po napompowaniu mata odzyskuje swój pierwotny kształt. Akcesoria te są niezbędnym elementem wyposażenia biwakowego, a także są pomocne podczas pieszych wędrówek lub biwakowania w samochodzie. Ale uwaga – maty samopompujące są drogie!

Te akcesoria biwakowe są dostępne w różnych materiałach i cenach. Najczęstszymi materiałami są pianka i plastik. Plastikowa osłona i siatka z siatki to dwa powszechne materiały używane do produkcji tych przedmiotów. Oba te materiały są bezpieczne do stosowania na ziemi, ale pianka nie zawsze jest wygodna do spania na niej. Powinieneś wybrać matę samopompującą, jeśli obawiasz się spać na twardych powierzchniach. Maty samopompujące ochronią Cię również przed zimnym podłożem podczas snu.

Podczas gdy poduszki powietrzne są wygodne, poduszki samopompujące przewyższają je. Zapewniają one bardziej stabilną powierzchnię niż konwencjonalna poduszka z pianki o zamkniętych komórkach. Nie mają też masy i ciężaru grubej, ciężkiej podkładki. Poduszki samopompujące są również trwałe. Wykonane są z wytrzymałych tkanin, więc będą służyć przez długi czas. Są też mniej narażone na nadmuchanie i utratę powietrza, więc są świetnymi akcesoriami biwakowymi.

Jak sugeruje ich nazwa, samonapełniające się poduszki do spania działają poprzez wykorzystanie powietrza i pianki o otwartych komórkach do nawadniania się podczas snu. Otwierasz zawór na poduszce samopompującej i powietrze wdziera się do pianki, wypełniając przestrzeń. Pianka wypełnia się do momentu osiągnięcia pożądanej twardości. Następnie wystarczy ponownie zamknąć zawór, aby zatrzymać pompowanie powietrza. W przeciwieństwie do konwencjonalnych poduszek do spania, poduszki samopompujące mogą być również używane podczas biwaku samochodowego.

Nóż survivalowy Gerber

Jeśli uwielbiasz jeździć na biwaki, możesz chcieć kupić nóż survivalowy. Choć może się on wydawać zbędny, jest to praktyczne akcesorium, które warto mieć. Nóż survivalowy Gerber został zaprojektowany tak, aby zapewnić szeroki wachlarz niezbędnych narzędzi w różnych okolicznościach. Może być wykorzystywany podczas różnych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wędkarstwo, bushcraft czy polowanie. Jest to również świetny prezent dla każdego miłośnika outdooru lub mężczyzny, który uwielbia spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu.

LMF II to inspirowany wojskowością nóż survivalowy, zaprojektowany przez byłego żołnierza, który stał się projektantem noży. Jego konstrukcja opiera się na scenariuszach, w których żołnierz zostaje złapany za linią wroga i pozostawiony sam sobie. Głównym celem firmy było stworzenie narzędzia survivalowego, które jest tak trwałe, jak to tylko możliwe, a jednocześnie na tyle lekkie, że można je wygodnie przenosić w plecaku. Na przykład nóż Gerber Bear Grylls Ultimate Knife posiada ostrze drop-point oraz ostrze full-tang.

Gerber StrongArm Survival Knife to wytrzymały nóż o stałym ostrzu w zestawie z regulowaną pochewką. Posiada wytrzymałe 4,8-calowe ostrze ze stali nierdzewnej oraz 5-calową gumowaną rękojeść o diamentowej fakturze. Gerber StrongArm waży 7,2 uncji z dołączoną pochewką. Ten nóż może przecinać drzewa i inne materiały, aby zebrać drewno na opał. Wykonany jest ze stali pokrytej powłoką ceramiczną dla zapewnienia trwałości.

Nóż survivalowy Gerber może być bardzo przydatnym akcesorium biwakowym. Jest lekki i posiada bardzo bezpieczną blokadę okładzin, dzięki czemu nie można go przypadkowo otworzyć. Kieszonkowy nóż survivalowy jest również wygodny do przewożenia w samochodzie. Ten wszechstronny przedmiot będzie niezastąpiony, jeśli będziesz musiał znaleźć się w sytuacji awaryjnej. To niezbędne akcesorium biwakowe. Pomoże Ci uniknąć utknięcia w dziczy i uchroni Cię przed dalszymi problemami.

Gerber StrongArm to jeden z najlepiej sprzedających się noży stałych na rynku. Występuje w dwóch stylach ostrza, stałym ostrzu i regulowanym ostrzu. Gerber’s StrongArm ma wyjątkowo niski profil i jest dostępny w stali węglowej lub czarnej. Gerber StrongArm ma cienką krawędź i pochodzi z sheath dla ochrony. Można nawet znaleźć taki, który ma firestarter i gwizdek awaryjny, które są zarówno przydatne akcesoria biwakowe.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.